Rezerves daļas un serviss

SIA "AR AGRO" nodrošina ar rezerves daļām un servisa apkopi visus lauksaimniecības agregātus, kas ietilpst uzņēmuma piedāvājuma klāstā.

 

Šī brīža uzņēmuma servisa pakalpojumu izcenojumus Jūs varat uzzināt servisa pakalpojumu cenrādī (no 01/01/2020)


Mūsu produktu klāstā ir pieejams viss sortiments no Granit katalogiem. Šī Vācijas uzņēmuma sortimentā ir vairāk kā 150 000 dažādu vienību, kurās ietilpst gan dilstošo daļu, gan oriģinālo un alternatīvo rezerves daļu klāsts gandrīz jebkura ražotāja lauksaimniecības tehnikai, traktoram vai kombainam. Katalogā var atrast rezerves daļas John Deere, Amazon, Vaderstad, Kverneland Group, Lemken, Siloking, Strautmann, New Holland, Krone, Kemper, Case IH, Kuhn, Massey Ferguson, Krone, Pottinger, Gaspardo, Walterscheid, Lechler, Teejet un daudziem citiem ražotājiem. 

Nodrošinām DANA, Spicer oriģinālo un alternatīvo rezerves daļu piegādes, kā arī CAMSO (iepriekš "Camoplast Solideal") gumijas kāpurķēdes traktoriem un piekabināmajai tehnikai.

Nepieciešamās rezerves daļas Jūs varat iegādāties un pasūtīt pa uzņēmuma tālruņiem un e-pastiem, ko atradīsiet mājas lapas sadaļā "Kontakti".  Bet visvienkāršāk to izdarīt pasūtījuma veidlapā.  Lūdzu, ievadiet savu kontaktinformāciju un aizpildiet nepieciešamo informāciju par rezerves daļām. Mūsu darbinieks sazināsies ar Jums, lai pateiktu cenas un precizētu pasūtījuma detaļas. 

Taupot klientu laiku un naudu, pasūtītajām rezerves daļām nodrošīnām ātru piegādi klienta adresē pa visu Latviju, un ne tikai. Sākot no nelielām paciņām, līdz lielgabarīta iekārtām.  

 

Rezerves daļu artikulus Jūs varat atrast savos rezerves daļu katalogos, kas tika iedoti kopā ar iegādāto tehniku. Katalogus var apskatīt arī internetā zemāk norādītajās saitēs:

 Katalogi internetā  

   Kverneland Group agregātu rezerves daļu katalogi

   Gustrower izkliedētāja - D076, D077, D078 katalogi

   Kemper uzkarināmo smalcinatāju un hederu katalogi

   J&M graudu pārkraušanas piekabes 24XR katalogs