Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Rezerves daļas un serviss
Tehnika
Pakalpojumi
Interneta veikals www.agro24.lv

Jaunumi Jaunumi

Izmanto šķidrmēslus gudri!

Lopkopībā virca jeb šķidrmēsli ir kā blakusprodukts, labs mēslojums, bet bieži arī traucējošs. Vircas apsaimniekošana mūsdienās ir dārga, sākot ar krātuvēm un beidzot ar izvešanu un iestrādi augsnē.Ja pēta un rēķina šķidrmēslu sastāvu, un pārrēķina NPK tīrvielās, tad ir skaidrs, ka tradicionālie minerālmēsli ir gan lētāki, gan vieglāk izmantojami. Bet noteikti ir jāņem vērā šķidrmēslos esošās organiskās vielas, visi citi ķīmiskie elementi un vielas, kuru ietekme uz augiem nav tik liela, bet ilgtermiņā augsnei vajadzīgas.

Trešais posms: nobarojamo buļļu audzēšana

Lai sasniegtu augstus nobarošanas rezultātus, buļļiem jābūt pienācīgi apgādātiem ar barības vielām, minerālvielām, mikroelementiem un vitamīniem. Tajā pašā laikā jāievēro arī ekonomiskās efektivitātes princips, jo tikai barošana, kas ir saskaņota ar izmaksām un peļņu, var nodrošināt labākos darbības rezultātus. Veselīgu un rentablu buļļu nobarošanas mērķi var sasniegt tikai tad, ja tiek izmantotas augstas kvalitātes barības sastāvdaļas, kas veicina gan dzīvnieku labturību, gan pieaugumu.

Otrais posms: nobarojamo jaunlopu audzēšana

Viens no galvenajiem mērķiem buļļu nobarošanā ir liels ikdienas dzīvsvara pieaugums ar augstas kvalitātes gaļu. Veiksmīgas nobarošanas pamatā ir veseli un augstvērtīgi dzīvnieki. Lai sasniegtu iepriekš minētos mērķus, jo īpaši ir nepieciešama atbilstoša buļļu barošana jau jaunlopa audzēšanas fāzē.

Tehnika Tehnika

Mēs nodrošinām lauksaimniecības un citās nozarēs strādājošus uzņēmumus ar kvalitatīvu, profesionālu tehniku

Pakalpojumi Pakalpojumi

Šķidrmēslu / vircas loģistika un iestrāde

Šķidrie mēsli un izstrādātais digestāts ir augstvērtīgs organiskais mēslojums, bet to transportēšana un iestrāde uz lauka optimālos termiņos ir problemātiska mūsdienu lopkopības un biogāzes uzņēmumos, jo darbaspēks un tehnika ir aizņemti sējas, lopbarības sagatavošanas un ražas novākšanas darbos. Lai palīdzētu lauksaimniekiem, 2011. gadā SIA „AR AGRO” uzsāka piedāvāt šķidrmēslu un digestāta loģistikas pakalpojumus. Gadu gaitā mēs šo pakalpojumu esam mērķtiecīgi attīstījuši un šobrīd uzņēmuma rīcībā ir plašs tehniskais parks, lai apkalpotu klientus īsos termiņos par pievilcīgu cenu. 


 

Lopbarības sagatavošana

Vasaras sezonā uzņēmums kopā ar sadarbības partneriem piedāvā pilna servisa zāles skābbarības sagatavošanas pakalpojumus - pļaušanu, grābšanu, ārdīšanu, smalcināšanu, transportu un pildīšanu maisos/tuneļos. 

Rudens sezonā veicam kukurūzas skābbarības smalcināšanas un transporta pakalpojumus. 


 

Kaļķošana

Kāpēc jāveic augsnes kaļķošana?

  • Kalcijs (Ca) ieņem trešo vietu augiem nozīmīgāko makroelementu sarakstā uzreiz pēc slāpekļa (N) un kālija (K);
  • Kalcijs nodrošina izturīga labības stiebra veidošanos;
  • Lai optimizētu magnija (Mg) un kalcija attiecību augsnē;
  • Lai novērstu augsnes skābumu (pH), kas bloķē virkni barības vielu un rada papildus stresu augiem.

Cietā organiskā mēslojuma kliedēšana

Augkopības praksē ir nepārprotami pierādīts, ka visaugstākās kultūraugu ražas iegūst tikai ar trūdvielām bagātās augsnēs. Cietais organiskais mēslojums satur visus augam nepieciešamos barības elementus un uzlabo augsnes struktūru, kā arī veido augu barības vielu rezerves.


 

Tehnikas noma

Gan graudkopībā, gan lopkopībā ir daudzu svarīgi darbi, kuri ir izteikti sezonāli vai īslaicīgi. Iegādāties tehniku to paveikšanai nav ekonomiski izdevīgi, tādēļ piedāvājam dažādas lauksaimniecības mašīnas un agregātus nomāt.


Mūsu vērtības Vērtības

Klientu uzticība, apmierinātība un ilgtermiņa attiecības
Darbinieku profesionalitāte, neatlaidība un mērķtiecība
Tehnikas kvalitāte, atpazīstamība un servisa nodrošinājums
Attīstība tirdzniecības, servisa nodrošināšanas un pakalpojumu nozarē

Partneri Partneri